Hakkımızda

Teknolojik gelişmeler ve hızlı kentleşme insan yaşamını kolaylaştırırken beraberinde sorunları da gündeme getirmiştir. Bu sorunların başında sağlıksız ve dengesiz beslenme gelmektedir. Bu nedenle günlük yaşantımızın hızlı akışı içinde, insanlar dengeli beslenmeyi önemsemeye başlamışlardır. Yapılan araştırmalar insan sağlığını ön planda tutan kaliteli ve lezzetli yemek üretiminin, bu sorunları çözeceğini ortaya koymuştur.
 
Fabrikamız bünyesinde 6 adet soğuk hava deposu, labaratuar, tatlı imalathanesi, kasap et çalışması odası, eğitim salonu, yemek salonu, kuru bakliyat depoları ve idari bınası yer almaktadır.
 
Sağlıklı beslenme konusunda Dünya standartlarına uygun yemek üretimi yaparak irili ufaklı 220 işletmenin yemek ihtiyacını fabrikamızda veya işletmelerin kendi mutfaklarında pişirerek karşılamaktayız. Üretim aşamalarında, üretilen tüm yemeklerin tüketiciye ulaştırılması, hijyenik ortamlarda servis ve dağıtımının yapılmasını sağlamak amacıyla bünyemizde gıda mühendisleri, yemek öğretmenleri, konusunda deneyimli şefler ve aşçılar istihdam etmekteyiz.
 
Bütün bu faaliyetlerimizdeki tek amacımız; siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu nedenledir ki; kendimiz ve çalışanlarımız için en iyi olanı ''damağınızın tadı için en iyi lezzeti'' sunuyoruz.
 
Sağlık için '' Fulya Yemeği'' tercih edeceğinize inanıyoruz...
Etiketler:   Hakkımızda 
Haberler
Yenilenen web sayfamız yayında...
ONLINE KATALOG
SIKÇA SORULAN SORULAR
SERTİFİKALAR
BİLGİLENDİRME FORMU
www.berkayazilim.com
Tasarım ve Kodlama:Onat Yazılım.Sitemizin tüm hakları saklıdır.
Bizi Takip Edin